Życzenia na Boże Narodzenie

Życzenia na kartki świąteczneWiele osób ma dylemat czego życzyć najbliższym z okazji świąt. Raz składamy sobie życzenia przy stole wigilijnym ale wcześniej staramy się wysłać kartki do najbliższych i tam też powinien znaleźć się oryginalny tekst z pozdrowieniami. Zawsze można zdać się na własną wenę, poszperać w kartkach z zeszłego roku i posiłkować się czyjąś weną lub też zajrzeć na strony internetowe gdzie tego rodzaju twórczość wręcz kwitnie.

Serwisów tego typu jest pełno, wśród krótszych i dłuższych wierszyków znajdziemy typowe rymowanki i wiele innych życzeń nie koniecznie rymowanych bardzo klasycznych i odpowiednich na każdą kartkę. Natomiast jeśli korzystamy z serwisu z kartkami wirtualnymi nie musimy martwić się o życzenia, są już gotowe. Także w tych kartkach kupowanych w sklepach znajduje się gotowy tekst pod którym wystarczy tylko się podpisać. Mamy wiele różnych kartek mniejszych lub większych pojedynczych i składanych, co wpływa również na tekst jaki tam się znajduje.

Typowa pocztówka ma niewiele miejsca na wpisanie życzeń dlatego kreślimy kilka typowych zdań i gotowe. Natomiast kartki składane można kupić bez tekstu, kiedy chcemy sami coś wpisać lub z tekstem gotowym, te drugie zwykle są droższe. Dobrze jest czasami samemu coś wymyślić to jest satysfakcjonujące i oryginalne a adresat ma pewność, że nie ściągnęliśmy oklepanego tekstu z Internetu, które powtarzają się co roku.

Wydawałoby się, że zwykłe życzenia świąteczne nie powinny sprawiać żadnego kłopotu a jednak. Czasami wysyłamy kartkę do osoby dawno nie widzianej lub do kogoś z bliskiej rodziny do kogo jeszcze nie pisaliśmy bo nie utrzymujemy zbyt częstego kontaktu. Wtedy tekst na kartkę świąteczną może sprawiać pewien kłopot.

Nie lada gratką jest ułożenie wyrafinowanych i wyszukanych życzeń dla szefa lub teściowej. Więc żeby składanie życzeń stało się przyjemnością a nie smutną koniecznością możemy skorzystać z kilku źródeł pomocy. Jednym z nich może stać się poezja chociaż może być ciężko.

Za to w księgarni na pewno znajdziemy niejedną książkę z oryginalnymi i nietypowymi życzeniami bożonarodzeniowymi i nie tylko.


Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/bmh/public_html/bmh.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 364

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Cache directory not writable. Comet Cache needs this directory please: `/home/bmh/public_html/bmh.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache/http/www-kartkibozonarodzeniowe-pl`. Set permissions to `755` or higher; `777` might be needed in some cases.' in /home/bmh/public_html/bmh.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:367 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /home/bmh/public_html/bmh.pl/wp-includes/functions.php(3720): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/bmh/public_html/bmh.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(298): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/bmh/public_html/bmh.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(323): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/bmh/public_html/bmh.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/bmh/public_html/bmh.pl/wp-includes/load.php(677): do in /home/bmh/public_html/bmh.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 367